Informace pro fanoušky

Brandýs nad Labem – Stará Boleslav

Zamek Brandys nad Labem nad ekou 8 Brandys nad LabemMěsto Brandýs nad Labem – Stará Boleslav leží ve Středočeském kraji přibližně 15 km severovýchodně od Prahy, ze které je nejlépe dostupné z Černého Mostu po rychlostní silnici R10 - Exit č. 10. Autobusem se lze z Prahy do Brandýsa dostat z Černého Mostu nebo Českomoravské.

Město Brandýs nad Labem – Stará Boleslav nabízí množství zajímavých historických památek, ale i míst vhodných k relaxaci a zábavě. Více informací najdete na stránkách městského informačního centra.

sportcentrum1 1330893133Sportcentrum

Sportcentrum se nachází v klidné části Brandýsa nad Labem při hlavní silnici na Kostelec nad Labem a Neratovice (101). Nejjednodušší trasu po sjezdu z rychlostní silnice R10 ukazuje mapka.

 

Cesta Sportcentrum

Ubytování

Vzhledem k obsazenosti hotelu Sportcentrum (bude sloužit jako ubytování pro výpravy jednotlivých týmů) jsme pro návštěvníky připravili souhrn jednotlivých ubytovacích možností v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Návštěvníci si ubytování zajišťují sami.

Hotel Brandýský dvůr 

Hotel se nachází téměř v centru Brandýsa nad Labem cca 2 - 3 minuty autem (10 minut pěšky od Sportcentra. Hotel může poskytnout až 64 lůžek ve většinou dvoulůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením.

Hotel Paganini

Hotel Paganini se nachází v centru Brandýsa nad Labem na Masarykově náměstí. Od Sportcentra je vzdálen pouhých 5 minut chůzí. Ve třech podlažích nabízí 28 elegantních pokojů s 55 lůžky. K dispozici jsou také dva de-luxe apartmány, jeden patrový de-luxe mezonet a jeden pokoj pro hendikepované.

Penzion na Zápské

Penzion, který se nachází cca 5 minut autem (25 minut pěšky) od Sportcentra, nabízí ubytování v 11 pokojích pro celkem 28 osob. Pokoje mají vlastní sociální zařízení.

Motel Euro

Motel Euro se nachází cca 800 metrů od sjezdu z rychlostní silnice R10 (exit 14) ve Staré Boleslavi při hlavní silnici. Motel celoroční ubytování v jednolůžkových a dvoulůžkových pokojích s možností přistýlek, vybavených koupelnou a TV. Vzdálenost od Sportcentra je již větší, autem cca 5-10 minut (pěšky 35 minut).

Hotel Club Houštka

Hotel Club Houštka, který se nachází v klidném prostředí lesoparku Houštka ve Staré Boleslavi, nabízí ubytování pro 18 osob ve dvou až pětilůžkových pokojích (každý s vlastním sociálním zařízením). Vzdálenost od Sportcentra cca 10 minut autem, pěšky 40 minut.

Ubytovna, penzion Houštka

Penzion-ubytovna nabízí ubytování v klidném prostředí houšteckého lesoparku v areálu Atletického střediska Emila Zátopka. Vzdálenost od Sportcentra je stejná jako u Hotel Clubu Houštka (10 minut autem, 40 minut pěšky). K dispozici je celkem 30 lůžek v jedno až tří lůžkových pokojích.

Penzion Lázeňská

Pension Lázeňská se nachází v klidné vilové čtvrti Staré Boleslavi, nedaleko lesoparku a tenisových kurtů, pouze 5-10 minut autem (pěšky 35 minut) od Sportcentra. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech dvoulůžkových pokojích (s možností přistýlky) s vlastním sociálním zařízením – max. pro 12 osob (včetně přistýlek). 

Občerstvení, stravování

V průběhu šampionátu mohou diváci využít občerstvení ve Sportcentru, které se nachází v těsné blízkosti sportovní haly.

V případě, že byste chtěli využít restaurační zařízení ve městě, níže je výčet doporučených restaurací s odkazem na jejich webové stránky.

Brandýs nad Labem:

Restaurace u Zmeškalů

Restaurace Záložna

Hostinec Melicharka

Pizzerie Felicita

Cotton Club (pizzerie)

Pizzerie Na Výsluní (pizza s sebou)

Hotel, restaurace Adria

Stará Boleslav:

Restaurace V Pivovaře

Restaurace Na Slovance

Restaurace Motel Euro

Steak Restaurant

Pizzerie La Favola