Vítejte

 

resizedimage221196 ballVážení fanoušci nohejbalu,

vítejte na oficiálních stránkách UNIF Mistrovství světa družstev 2014!

UNIF Mistrovství světa družstev 2014, které pořádá Český nohejbalový svaz pod záštitou Mezinárodní nohejbalové unie (UNIF), je vrcholnou mezinárodní akcí pro mužské reprezentační výběry v tomto roce. Akce se koná v termínu od 28. do 30. listopadu ve Sportcentru v Brandýse nad Labem, který se nachází v těsné blízkosti hlavního města Prahy. 

Tyto oficiální internetové stránky vám postupně nabídnou všechny důležité informace o této vrcholné akci. Hráči, fanoušci i zástupci médií zde najdou potřebné detaily o tomto svátku nohejbalu v ČR, od praktických informací o ubytování, dopravě či vstupenkách, až po novinky ze zákulisí jednotlivých týmů a výsledkový servis. Pokud i přesto budete mít jakýkoli dotaz, neváhejte se na nás obrátit prostřednictvím sekce Kontakty. Nezapomeňte také sledovat oficiální profil UNIF na sociální síti Facebook, který se věnuje aktualitám z mezinárodního nohejbalu.

A pamatujte - největší nohejbalová show letošního roku se uskuteční od 28. do 30. listopadu v České republice. Tak se připravte a dorazte do Brandýsa na nohejbal TOP úrovně!